Computex 2013 parodyta keletas planšetinių kompiuterių su AMD Temash


Parodoje Computex 2013, kaip ir buvo tikėtasi, pasirodė pirmieji planšetiniai kompiuteriai su AMD Temash procesoriais. Pastarieji yra energetiškai efektyviausi dabartiniame AMD APU asortimente, jie gali pasiūlyti subalansuotą CPU, GPU maitinimo sprendimą.

Kompanijos Gigabyte atstovų teigimu, jų pristatytas planšetinis kompiuteris Gigabyte S10A su naujuoju AMD procesoriumi gali veikti iki 14 valandų. Tiesa, planšetinio kompiuterio dizainas vis dar primena „plytų amžių“, tačiau produktas vis tik skirtas nebrangių planšečių segmentui. Kompanija AMD netgi pažadėjo neužkelti Windows planšetinių kompiuterių kainų.

gigabyte-amd-temash-tablet

Apie pademonstruotą planšetinį kompiuterį žinoma, kad jis gaus prijungiamą klaviatūrą. Procesorius – dviejų branduolių AMD A4-1200. Duomenų kaupiklių posistemę sudaro 500 GB kietas diskas, yra USB 3.0 lizdas, operacinė sistema Windows 8 su nemokamu biuro programų paketu Office 2013.

Antruoju AMD planšetinio kompiuterio pavyzdžiu tapo kompanijos Quanta sukurtas produktas. Pastarąjį galima pamatyti žemiau pateiktame vaizdo klipe (reportažą darė vokiečių žurnalistai). Dizainas šiek tiek malonesnis akiai, nors iki ARM + Android sprendimų korpuso storumo dar toloka. IPS matrica su Full HD raiška, 128 GB duomenų kaupiklis, gali būti įdiegtas 4G arba 3G modulis. Kitų duomenų kol kas nėra. Reikia tikėtis, kad kaina bus tokia pat kukli, kaip ir dizainas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos