Computex 2013 pastebėta vaizdo plokštė GeForce GTX 760


Kuo pigesnė vaizdo plokštė, tuo daugiau pagundų kyla ją tiesiog pervadinti ir pateikti vartotojams kaip visiškai naują. Laikydamasi šios tradicijos, kompanija nVidia artimiausią savaitę pristatys vaizdo plokštę GeForce GTX 760. Bent jau taip teigia, kurie kompanijos Zotac stende pastebėjo GeForce GTX 760, savo specifikacijomis labai panašų į GeForce GTX 670.

GeForce-GTX-760-1

Išoriniu dizainu GeForce GTX 760 taip pat sutapo su etalonine GeForce GTX 670 aušinimo sistema, įskaitant du papildomo maitinimo lizdus. Deklaruojamas GDDR5 atminties kiekis bei magistralę taip pat sutampa su GTX 670: 2 GB GDDR5 ir 256 bitų magistralė.

Visai neseniai panašią „seno virtimo nauju“ reinkarnaciją stebėjime, kaip buvo anonsuota GeForce GTX 770. Šiek tiek pakelti taktiniai dažniai, keletas kosmetinių pakeitimų naujoje grafinio procesoriaus revizijoje, uždėta nauja aušinimo sistema – GeForce GTX 680 sėkmingai pavirsta į naujausią GeForce GTX 770.

GeForce-GTX-760-2

Kompanija nVidia gali kiek nori teisinti tokią savo politiką, tačiau faktas lieku faktu – bet kokiu atveju visai tai naudinga tiek nVidia, tiek ir AMD (prisiminkime OEM rinkai skirtus Radeon HD 8000 modelius). Turbūt geriausiai pavyko kompanijai Intel – kalbame apie architektūrą Atom, kuri dabar tapo Pentium. Ištraukti tai, kas gimė prieš 15 metų ir pateikti su nauju padažu – čia reikalingas tikrai didelis talentas.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos