Dell XPS 11: nešiojamas kompiuteris – persivertėlis su 11,6“ 2560 х 1440 ekranu


Dell XPS 11

Kompanija Dell ruošiasi papildyti savo asortimentą dar vienu mobiliu įrenginiu, kuris gali būti ir nešiojamas kompiuteris, ir planšetė. Naujokas pavadintas Dell XPS 11, o jo prototipas šiuo metu demonstruojamas parodoje Computex 2013. Pastarasis modelis panašus į Lenovo IdeaPad Yoga, su kuriuo ir turės konkuruoti artimiausioje ateityje. Dell modelis gavo 11,6“ įstrižainės ekraną, kuris gali būti apverčiamas 360 laipsnių kampu.

Aparatinė nešiojamo kompiuterio klaviatūra deaktyvuojama iš karto, kai tik ekranas paverčiamas 180 laipsnių kampu. Dar viena įdomia Dell XPS 11 ypatybe yra IPS technologijos pagrindu sukurtas ekranas, kurio raiška sudaro 2560 х 1440 taškų.

Tokiu būdu, taškų viename colyje tankis bus pakankamai didelis, jog būtų galima matyti itin aukštos kokybės vaizdą, kartu jis bus ir detalus, kad prilygtų spausdintiems leidiniams. Dell XPS 11 gavo ketvirtos kartos Intel Core procesorių su Haswell mikroarchitektūra, operacinę sistemą Windows 8. Nešiojamo kompiuterio korpuso storis neviršys 15 mm, tuo tarpu svoris sudarys apie 1,13 kg. Teigiama, kad Dell XPS 11 turėtų pasirodyti ne anksčiau kaip 2013 metų pabaigoje, tuomet bus pranešta daugiau detalių apie galutines technines specifikacijas ir kainą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos