DICE: Battlefield 3 atrodė per daug panašus į Call of Duty


EA Games Europe viceprezidentas ir studijos DICE vadovas Patrick Soderlund prisipažino, kad Battlefield 3 buvo geras projektas ir netgi tapo studijos milžiniškos sėkmės pavyzdžiu. Vis tik žaidimas galėjo būti dar geresnis, jei būtų kuriamas ne taip smarkiai žvilgčiojant į konkurentus (tai buvo pasakyta su aiškia užuomina į Activision projektą Call of Duty).

bf4-screen

Ir mus kritikavo už tai, ypač kai kalbama apie vieno žaidėjo kampaniją. Tačiau kai mes pradėjome kurti Battlefield 4, mes nusprendėme sukurti žaidimą, kuris bus, mūsų manymu, teisingu tiek mūsų, tiek vartotojų atžvilgiu. Žinoma, negalima būti per daug pasitikinčiu. Būtina šiek tiek ir paranojos tam, kad žinotume, ką daro kiti, tačiau reikia sąžiningai žiūrėti į tai, ką darai“, – teigė jis.

Taip pat DICE vadovas pasidalino nuomone apie naujos kartos žaidimų konsoles, pabrėždamas, jog nauji žaidimai pareikalaus kūrėjų skaičiaus padidinimo. Patrick Soderlund pabrėžė, kad naujos kartos žaidimai turėtų atnešti kai ką daugiau, nei tiesiog geresnę grafiką. Pavyzdžiui, pereinant nuo Playstation 2 prie Playstation 3 buvo padidinti vaizdo raiška, detalizaciją ir t.t. Tokiu būdu, žaidėjams užteko tik naujos grafikos žaidimuose, kad sena platforma būtų užmiršta.

cod-screen

Vis tik šiandien net ir PS3 bei Xbox 360 atrodo visai neblogai, taigi nepavyks pasiekti tokio principinio skirtumo grafikos srityje, pereinant prie PS4 ir Xbox One, kaip tai nutiko su praėjusios kartos konsolių debiutu.

EA Games Europe viceprezidentas pabrėžė, kad žaidėjai šiandien nori gauti gilią, į save įtraukiančią vieno žaidėjo kampaniją, daugelio žaidėjų kovų sistemą su 7-10 žaidimo režimais, įvairias vietoves, o taip pat palaikymo tarnybą po projekto debiuto. Pastaroji neturi vartotojo trikdyti, o iš tikrųjų būti naudinga, suteikiančia privalumų bei pridėtinės vertės.

Priminsime, kad Battlefield 4 pasirodys 2013 m. spalio mėnesį, jį gaus PC ir dabartinės konsolės PS3 ir Xbox 360, tuo tarpu naujos kartos konsolės žaidimą gaus tuomet, kai jos pasirodys įvairiuose pasaulio regionuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos