EA uždaro Medal of Honor: Warfighter kūrusią studiją Danger Close


Kiek anksčiau buvo skelbiama, kad tikėtis naujų žaidimo Medal of Honor dalių nereikėtų – leidėjas Electronic Arts nusprendė leisti serijai atsipūsti. Tikėtina, kad poilsis truks labai ilgai – EA pareiškė, jog žaidimą Medal of Honor: Warfighter kūrusi studija Danger Close Games yra uždaroma ir taps istorijos dalimi.

danger-close

Electronic Arts atstovų teigimu, kai kurie Danger Close darbuotojai buvo atleisti, kai kas buvo pervestas į kitus kompanijos padalinius, tačiau pagrindinė personalo dalis buvo performuota ir nuo šiol vadinsis DICE Los Angeles. Pastaroji studija taps pavaldi EA DICE, ji užsiims pataisymų ir papildymų kūrimu, taip pat teiks Premium paslaugas atitinkamų žaidimų gerbėjams.

Žaidimų Star Wars: Battlefront, Mirror’s Edge 2 ir Battlefield 4 gerbėjams EA atstovai pranešė, kad pagrindinė darbų dalis bus atliekama studijos DICE pagrindinėje būstinėje Švedijoje.

Priminsime, kad studijai Danger Close „duobę iškasė“ tai, jog Medal of Honor: Warfighter buvo labai šaltai priimta tiek profilinės žiniasklaidos, tiek ir pačių vartotojų, o visame pasaulyje buvo parduota „vos 1,82 mln. kopijų“. Būtent todėl EA nemato prasmės investuoti pinigų į serialo plėtrą. Sprendimą uždaryti Medal of Honor seriją pakomentavo ir EA Labels prezidentas Frank Gibeau. Jis prisipažino, jog kompanija padarė klaidą, pasikliaudama šiuo serialu.

Vienas komentaras

  1. Ignas parašė:

    senai laikas vistiek nieko gero neveike ir tas MoH buvo visiskas slamstas senos dalis tikrai geros buvo Pacific Assault ir Airborn be naujesnes nesamone bande vien tik gera grafike suzavet


Kitos kategorijos naujienos