Facebook birželio 20 d. žada pristatyti „didelę idėją“


Kompanija Facebook išsiuntinėjo žurnalistams kvietimus į renginį, kuris įvyks birželio 20 d.  kompanijos pagrindinėje būstinėje. „Nedidelė komanda dirba apie didelės idėjos“, – rašoma pranešime, kuris buvo išsiųstas ABC News žurnalistams. „Prisijunkite prie mūsų išgerti kavos ir sužinoti apie naują produktą“.

facebook-join-us-for-coffee

Neatmetama galimybė, kad Facebook renginys bus dedikuotas RSS skaityklės prezentacijai, praneša portalas CNet. Užuominas apie šį projektą prieš keletą dienų paviešino programinės įrangos kūrėjas Tom Waddington. Jei gandai pasitvirtins, toks socialinio tinklo žingsnis atrodys gana logiškai, turint omenyje tą faktą, jog liepos 1 d. savo veiklą nutrauks RSS tarnyba Google Reader.

Neseniai Facebook įdiegė galimybę ieškoti publikacijų dominančia tema, pasitelkiant specialias žymas (hashtag). Būtina tik nurodyti temą po simbolio #. Analogiška schema naudojama ir mikrotinklaraščių tinkle Twitter. Visai tikėtina, jog birželio 20 d. Facebook pristatys naują produktą, kuris praplės socialinio tinklo funkcionalumą ir padidins konkurencinį pranašumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos