Piratus gaudanti organizacija FAST išplatino „labai baisų“ vaizdo klipą


Seniausia pasaulyje (įkurta dar 1984 metais) programinės įrangos „piratus“ gaudanti organizacija The Federation Against Software Theft (FAST) išplatino vaizdo klipą, kuriuo bandoma palaikyti kovą su nelicencijuotos programinės įrangos platintojais ir naudotojais.

Tarp garsių vardų, kuriuos gina britų agentūra FAST, galima paminėti VMware UK Ltd, HP UK Limited, Garmin (Europe) Limited, Trend Micro (UK) Ltd ir Citrix Systems UK Ltd. Remiantis Ūkanotojo Albiono teisinėmis tradicijomis, piratus gaudanti organizacija leidžia patiems vartotojams pranešti apie nesąžiningą programinės įrangos naudojimo faktą. Aišku, anonimiškumas garantuojamas. Daugelis naudojasi šiuo būdu, kad įkastų savo buvusiems darbdaviams. Taip pat federacija glaudžiai dirba ir su policija bei atlieka taip vadinamus „antipiratinius reidus“.

Vaizdo klipas ragina atsisakyti piratinių programų, kadangi jūs galite UŽKRĖSTI savo kompiuterius, o taip pat kompiuterius VISŲ ŽMONIŲ, su kuriais bendraujate. Minėtas klipas iki skausmo primena socialinę reklamą, kuria bandoma kovoti prieš AIDS ar rūkymą. Tema lyg ir rimta, tačiau masto ir rimtumo nesijaučia. Kitą kartą galima parekomenduoti pakviesti bent jau garsų aktorių Vinnie Jones: jis puikiai pasirodė socialinėje reklamoje, kurią galima pamatyti žemiau:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos