Foxconn nori pasamdyti 3000 žmonių, kurie dirbs su Firefox OS


Vienas didžiausių pasaulyje kontraktinių gamintojų Foxconn pareiškė apie ketinimus pasamdyti apie 3000 inžinierių, kurie turi patirties dirbant su HTML5 ir „debesų“ technologijomis. Tokio sprendimo priežastimi tapo bendradarbiavimas su kompanija Mozilla, kurios operacinė sistema Firefox OS bus diegiama į eilę Foxconn produktų, praneša portalas ZDnet.

foxconn-mozilla-firefox-os

Foxconn šiuo metu dirba prie penkių Firefox OS įrenginių, įskaitant planšetinį kompiuterį, o vėliau planuoja pristatyti etaloninių nešiojamų kompiuterių  ir kūrėjams skirtų Smart TV sistemų. Kompanija mato labai dideles perspektyvas Mozilla projekte, ir tai susiję ne tik su biudžetinių išmaniųjų telefonų rinka. Tiesa, Foxconn bus ne vienintelė, kuri tiki Firefox OS. Su šia operacine sistema įrenginių išleis ir Sony, LG bei Huawei.

Kalbant apie specialistų priėmimą, Foxconn ketina pasiūlyti papildomą programinę įrangą. šiuo metu el. parduotuvėje Marketplace yra apie 1000 aplikacijų, didžioji jų dalis yra mobilios internetinių puslapių versijos. Kompanija taip pat mano, jog sistemai reikalinga ir „debesų“ paslaugų infrastruktūra, todėl savarankiškai rekomenduoja mobiliojo ryšio operatoriams aktyviau dirbti šia kryptimi.

Vienas komentaras

  1. stalker parašė:

    galetu pirma firefox sutvarkyti, nes pastaruoju metu labai imlus resursams ir luzimams 🙁


Kitos kategorijos naujienos