Samsung išleidžia atnaujinimą, skirtą Galaxy S4


Kompanija Samsung keliais etapais išleis išmaniajam telefonui Galaxy S4 skirtą programinės įrangos atnaujinimą. Jis skirtas šiek tiek sušvelninti vartotojų nepasitenkinimą, jog vietoj reklamuojamų 16 GB vartotojams prieinama faktiškai tik 9,15 GB kaupiklio erdvės.

sgs4-update-01

Atnaujinimas suteiks vartotojams anksčiau neprieinamą galimybę įdiegti aplikacijas į atminties kortelę ir taip atlaisvinti 80 MB vietos integruotame duomenų kaupiklyje, taigi bendra laisva erdvė padidės iki 9,23 GB.

Teigiama, kad atnaujinimas ištaisys kai kurias programines klaidas, atsiras pusiau permatoma pranešimų juosta, taip pat jungiklis, kuris suteiks galimybę išjungti funkciją „Smart Pause“ (ši sustabdo filmo rodymą, jei telefonas užfiksuoja, kad vartotojas nežiūri į ekraną).

Iš kitų naujovių įvardintos šios: nauja kameros programinė įranga, violetinių juostų efekto ekrane pataisymas (šios atsirasdavo, prasukant ekrano elementus), galimybė įrašyti HDR vaizdo medžiagą, naujos ikonos nustatymų meniu, padidintas ekrano raiškumas.

Iš pradžių atnaujinimą gaus Vokietijos vartotojai. Kartu reikia pabrėžti, kad Galaxy S4 versijos su procesoriumi Snapdragon 600 gaus anksčiau, nei su Exynos 5 Octa. Atnaujinimo dydis sieks apie 366 MB.

sgs4-update-screen-02 sgs4-update-screen-03

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos