Samsung pristatė Galaxy S4 bevielio baterijos įkrovimo rinkinį


Per paskutinius pusantrų metų bevielių akumuliatorių įkrovimo technologijų šalininkų atsirado tikrai nemažai. Šiandien yra trys pagrindinės stovyklos: Alliance for Wireless Power (A4WP), Power Matters Alliance (PMA) ir Wireless Power Consortium (WPC), iš kurių daugiausia pasekėjų turi A4WP. Čia susibūrė apie 136 kompanijos, kurios plėtoja technologiją Qi.

Kompanija Samsung kartu su procesorių gamintojų Qualcomm organizavo savo grupę Alliance for Wireless Power ir standartą Qualcomm WiPower. Čia susibūrė 39 kompanijos. Vis tik anksčiau ignoravusi konkuruojančius sprendimus, šį kartą Samsung nusprendė to nedaryti. Buvo pasiūlytas komplektas, palaikantis Qi – nugarėlę su akumuliatoriumi ir specialiu padėkliuku.

charging-cover chargin-pad

Šiuo metu toks bevielio įkrovimo komplektas yra skirtas Samsung Galaxy S4, jis jau prieinamas JAV vartotojams. Komplekto kaina – $90 (~ 235 lt). Korpuso nugarėlė su baterija kainuoja $40, įkrovimo padėkliukas – $50. Jei šiuo metu jau turite technologiją Qi palaikantį įkrovimo padėkliuką, užteks įsigyti tik pirmąją komplekto dalį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos