Galaxy S4 parduodamas prasčiau, nei tikėtasi; Galaxy S III „išleidžiamas į pensiją“


Samsung Galaxy S4 hands-on

Kai pasklinda gandai apie tai, jog Apple mažina iPhone skirtų komponentų užsakymus, kompanijos akcijų kursas staigiai krenta. Tą patį galima pasakyti ir apie Samsung išmaniuosius telefonus – flagmanus, tiesiog viso to anksčiau nebuvo – bent jau iki šio momento.

Remiantis P. Korėjos leidinio ETNews turima informacija, gauta iš anoniminių šaltinių, kompanija sumažino Galaxy S4 užsakymus maždaug 10-15%. Liepos mėnesį korėjiečiai ketina išleisti apie 6,5 mln. Galaxy S4 egzempliorių, o tai yra net 2 kartus mažiau, nei gegužės mėnesio rodiklis.

Tie patys šaltiniai praneša, kad kompanija Samsung pastebėjo nerimą keliančias tendencijas jau birželio mėnesį, kai Galaxy S4 pardavimai pradėjo smarkiai kristi, o partnerių sandėliuose ėmė kauptis nemažos šių išmaniųjų telefonų atsargos. Beje, kartu pranešama, jog Samsung ketina anksčiau laiko nutraukti modelio Galaxy S III gamybą. Išankstinis „pasitraukimas į pensiją“, analitikų teigimu, susijęs su ta pačia priežastimi – abu modeliai beveik identiški, taigi reikia skatinti dabartinio (reikia suprasti, pelningesnio) flagmano pardavimus.

Kokią išvadą galima padaryti iš šių duomenų? Aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų rinka beveik persisotinusi, ir žmonės, kurie jau turi iPhone arba Galaxy S serijos modelius, vargu, ar naują telefoną pirks kiekvienais metais. Būtent todėl, tikėtina, Apple planuoja išleisti nebrangų iPhone. Ką šioje situacijoje darys Samsung, kol kas neaišku, kadangi jau dabar ji turi nemažai pigių išmaniųjų telefonų.

2 komentarai (-ų)

  1. garas parašė:

    tai kas? protingas sprendimas.

  2. nanana parašė:

    visi apsirupino s3 jau, s4 neliko pinigu 😀


Kitos kategorijos naujienos