Pasirodė telefono ir fotoaparato hibrido Galaxy S4 Zoom nuotraukos


Vartotojų dėmesio trūkumu išmanusis telefonas Galaxy S4 skųstis negali: išmanusis telefonas pardavinėjamas daug geriau, nei pirmtakas Galaxy S III, o per mėnesį pasiektas 10 mln. parduotų flagmanų rodiklis. Per praėjusį mėnesį Galaxy S4 linija papildyta modeliais Galaxy S4 Mini ir apsaugotu nuo drėgmės bei dulkių Galaxy S4 Active. Dabar eilė atėjo telefonui su pažangiomis fotografavimo galimybėmis – Galaxy S4 Zoom.

Galaxy-S4-Zoom Galaxy-S4-Zoom-02

Tikimasi, kad oficialiai telefonas bus pristatytas birželio 20 d. specialiame renginyje Londone (D. Britanija). Jei tikėti publikuotomis nuotraukomis, kurias išplatino puslapiai SamMobile ir TechTastic, savo matmenimis naujokas bus panašesnis į kompaktišką fotoaparatą, nei išmanųjį telefoną, nors priekinė dalis savo dizainu ir bus panaši į dabartinio flagmano.

Teigiama, kad Galaxy S4 Zoom gaus 4,3“ įstrižainės 960 x 540 raiškos ekraną, 2 branduolių procesorių su 1,6 GHz dažniu, 8 GB duomenų kaupiklį (galima bus praplėsti su microSD kortele), bevielio ryšio adapterius Wi-Fi ir Bluetooth, GPS imtuvą. Pagrindinė kamera bus 16 magapikselių raiškos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos