Gigabyte GeForce GTX Titan vaizdo plokštės gaus keičiamą aušinimo sistemą


Dar šių metų pavasarį kompanija Gigabyte renginyje TechTour pademonstravo firminę aušinimo sistemą WindForce 450W, kurią turėjo vaizdo plokštė GeForce GTX Titan. Vėliau paaiškėjo, jog pastarasis sprendimas buvo išskirtinai eksperimentinio pobūdžio, o prekyboje aušinimo sistemos kol kas nėra.

Vis tik dabar šaltiniai praneša, kad kompanija Gigabyte, matyt, norėdama kažkaip kompensuoti progresyvios aušinimo sistemos kūrimo kaštus, nusprendė su ja išleisti vaizdo plokštę GeForce GTX Titan, kuri ir gaus WindForce 450W. Antra vertus, nenorėdama gadinti gerų santykių su nVidia, kuri yra tokias modernizacijas uždraudusi, Gigabyte ryžosi išspręsti problemą gana originaliu būdu, praneša žurnalistai iš puslapio TechPowerUp.

gigabyte_titan_windforce_450w

Kai kurios Gigabyte GeForce GTX Titan vaizdo plokštės, išleistos su nVidia etalonine aušinimo sistema, papildomai bus komplektuojamos ir WindForce 450W su detalia instrukcija, kaip viską modernizuoti. Tikimasi, kad nuosekliai vykdoma gamintojo instrukcija, keičiant aušinimo sistemą, neleis vartotojui prarasti garantijos. Pranešama, kad prekyboje naujasis komplektas vadinsis GV-NTITAN-6GDB, kurį gamintojas sėkmingai demonstruoja parodoje Computex 2013.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos