Gigabyte pristatė spartintojams skirtas motinines plokštes Z87X-OC ir Z87X-OC Force


Kompanija Gigabyte oficialiai pristatė kelias firmines motinines plokštes Z87X-OC ir Z87X-OC Force. Jos skirtos ketvirtos kartos Intel Core procesoriams su Haswell architektūra, tuo tarpu gamintojas jas pozicionuoja kaip sprendimus, skirtus kompiuterių entuziastams ir spartinimo gerbėjams.

gigabyte-z87x-oc-mb

Naujieji produktai priklauso Gigabyte 8 Series atstovams, juose įdiegtas Intel Z87 mikroschemų rinkinys, LGA 1150 lizdas, jos turi didelį spartinimo potencialą, palaiko atitinkamą funkcionalumą.

Iš spartinimo funkcijų motininės plokštėse Z87X-OC ir Z87X-OC Force galima paminėti technologijas OC Turbo, OC Touch Buttons, Settings Lock ir Clear CMOS; procesoriaus lizdo kontaktai yra paauksuoti, o tai teigiamai įtakoja sistemos darbą ilgalaikėje perspektyvoje, ypač kai sistema yra paspartinta. Gamintojas pažymi ir technologiją Ultra Durable 5 Plus, kuri leidžia stabiliai veikti ekstremalių apkrovimų metu. Kartu bus galima rasti UEFI DualBIOS sąsają ir režimą Dashboard.

gigabyte-z87x-oc-force

Galingiausias šios serijos atstovas Gigabyte Z87X-OC Force turi keturis DIMM lizdus, kurie palaiko iki 32 GB DDR3-3000 MHz operatyvios atminties, keletą HDMI ir vieną DisplayPort išvestis, penkis PCI-Express x16 lizdus, kelis PCI-Express x1. Įdiegta 10 vnt. SATA-III ir tiek pat USB 3.0 lizdų, keletas Gigabit Ethernet tinklo plokščių, palaikomi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ir Bluetooth 4.0 bevielio ryšio moduliai. Už garso posistemę atsakingas Realtek ALC892 su 7.1 kanalų palaikymu. E-ATX formatą turinčios plokštės matmenys – 30,5 x 26,4 cm. Apie kainą gamintojas, deja, nepraneša.

4 komentarai (-ų)

 1. ZeroFM parašė:

  Tarkim su tokiom i5-4670K paspartintų 60-70% ?

  • guru parašė:

   apie haswell turbinimą čia jau rašė, kad virš 4.4 ghz sistema dirba nestabiliai:

   http://faceit.lt/2013/06/haswell-karstesni-ir-blogiau-spartinasi-nei-ivy-bridge/

   ir kam tau dar i5-4670k turbinti, jei iki 3,8 ghz turbo boost pakelia??? per akis ir taip to greičio

   • ZeroFM parašė:

    Tas turbo boost nieko vertas , geriausiu atveju 4-5% spartos primeta .
    Pvz : imam fx8320 , padarom OC = 8350 sparta ir sutaupyt1 $ .

    • guru parašė:

     jei su turbo boost tik 4-5 proc. greiciau gaunasi, tai paturbinus iki 4.4 ghz, gausi max 15 proc. Nebent softas išnaudos visus 4 branduolius, tada ir daugiau gausi. Bet kad 60-70 proc., tai čia jau 5,4 ghz gaunasi – arba su vandeniu, arba su skystu azotu teks aušint.

     šiaip kiek testų žiūri, haswell ne tik kad prasčiau turbinasi, bet dar ir vatų daugiau suryja, iš čia ir kaitimas didesnis. ir naujos gigabyte motinos jau nepadės.

     kažkaip du metus iš eilės Intel susimauna. teks sandy bridge palaikyti iki broadwell pasirodymo.


Kitos kategorijos naujienos