Google nesijaudina dėl Samsung dominavimo Android ekosistemoje


Nežiūrint į sprogstamą mobilios operacinės sistemos Android augimą, kai kurie ekspertai pastebi, kad kompanija Google, greičiausiai, turi problemą. Tarp daugybės planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų su Android gamintojų šiandien tik dominuojančiai Samsung pavyksta uždirbti žymų pelną. Google atveju matyti potenciali grėsmė atbaidyti kitus aparatinės įrangos gamyba užsiimančios partnerius, jau nekalbant apie Samsung galimybę rimtai modifikuoti Android platformą.

Kompanijos Google mobilaus padalinio vadovas Sundar Pichai konferencijoje D11 (AllThingsD nuotrauka)

Kompanijos Google mobilaus padalinio vadovas Sundar Pichai konferencijoje D11 (AllThingsD nuotrauka)

AllThingsD surengtoje konferencijoje D11 kompanijos Google Android ir Chrome padalinio vadovas Sundar Pichai turėjo atsakyti į šį įdomų klausimą. Vis tik vienas aukščiausio lygio Google vadovų neišreiškė jokio susirūpinimo dėl Samsung dominavimo. Jis pažymėjo, kad Google glaudžiai bendradarbiauja su P. Korėjos elektronikos gigantu ir bet kokia šios kompanijos sėkmė – į naudą visai Android ekosistemai.

Ši simbiozė gali tęstis daugelį metų, kaip ir bendradarbiavimas tarp Microsoft ir Intel, – juo labiau, kad šiandien absoliuti dauguma Samsung išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių dirba su operacine sistema Android. Kartu Sundar Pichai eilinį kartą pažymėjo, jog Google jėga – tai jos tarnybos, kuriomis gali naudotis Android vartotojai; kiti mobilių įrenginių gamintojai (pavyzdžiui, Kinijoje ir Indijoje) taip pat neblogai jaučiasi mobilioje rinkoje be augina savo rinkos dalį.

Vienas komentaras

  1. opa parašė:

    zinoma, kad tai nekelia rupescia, juk tokia kompanija kaip samsung bet kam i nauda butu


Kitos kategorijos naujienos