Atnaujintame Google Play pašalintas vienas didelis trūkumas


google-app-play

Kompanija Google atliko eilinius pakeitimus savo el. parduotuvėje Play, pašalindama buvusioje versijoje rastus esminius trūkumus. Naujoji versija 4.1.10 pakeitė prieš tai buvusią 4.1.6, kuri buvo pristatyta vos prieš keletą dienų.

Google Play 4.1.6 versija buvo pradėta platinti prieš pat konferenciją Google I/O 2013, o pačiame renginyje buvo kalbama apie jos privalumus – padidėjusį darbo greitį, naują dizainą, daug patogesnę navigacijos sistemą, naršant po kategorijas ir t.t.

Naujoje versijoje 4.1.10 pašalintas labai rimtas trūkumas, dėl kurio skundėsi labai daug vartotojų – darbo su Google Play metu eilės vartotojų mobiliuose įrenginiuose esančios baterijos talpa tiesiog tirpo akyse. Panaši problema pasireikšdavo ir išmaniuosiuose telefonuose, ir planšetiniuose kompiuteriuose, nepriklausomai nuo Google Android versijos bei aparatinės įrangos specifikacijų. Google Play atnaujinimas iki versijos 4.1.10 vyks palaipsniui, tačiau žadama, kad tempai bus dideli.

2012 metų pavasario pradžioje persivadinusi iš tuometinio Android Market į Google Play, el. parduotuvė turi jau daugiau nei 700 tūkst. įvairių aplikacijų, tuo tarpu 2013 metų gegužės 16 d. buvo užfiksuotas naujas rekordas – 48 mlrd. parsisiuntimų. Tai vos keliais milijardais mažiau, nei šiuo metu gali pasigirti didžiausias konkurentas – App Store, neseniai šventęs 50 mlrd. parsisiuntimų jubiliejų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos