Žaidimas Halo: Spartan Assault palaikys Windows 8 ir Windows Phone 8


Korporacija Microsoft ir studija 343 Industries paskelbė džiugią naujieną projekto HALO gerbėjams – visai greitai Windows 8 kompiuterių savininkai galės pažaisti šaudyklę Halo: Spartan Assault.

355447

Naujasis projektas kuriamas specialiai įrenginiams su sensoriniais ekranais. Žaidimas prekyboje pasirodys 2013 m. liepos mėnesį, jis bus skirtas Windows 8 ir Windows Phone 8. Kompanija pažymi, kad naująjį HALO kuria studijos 343 Industries ir Vanguard Games, projektas pasiūlys „unikalią“ pramoginę patirtį tiek fanatams, tiek ir naujokams.

Spartan Assault siužetas numato laikotarpį tarp Halo 3 ir Halo 4. Žaidėjai galės daugiau sužinoti apie pirmąsias Spartan Ops programos misijas, giliau pažins žmonių ir Konventų karo istoriją. Viską bus galima stebėti kapitonų Saros Palmer ir Spartiečio Deiviso akimis.

Halo: Spartan Assault mūsų laukia 25 unikalios misijos. Vieno žaidėjo kampanijose Halo gerbėjai galės varžytis su draugais, lyderių lentelėje talpindami savo rezultatus, galės tobulinti savo veiksmus, atlikdami kas savaitę rengiamus išbandymus.

Po žaidimo Halo: Spartan Assault pasirodymo vėliau atsiras galimybė integruoti pasiekimus į Halo 4, taigi dabartinių žaidėjų laukia naujos galimybės.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos