HP: Windows XP palaikymo nutraukimas rinką įtakos labiau, nei Windows 8 debiutas


Nors kompaniją HP iš didžiausių pasaulio kompiuterių gamintojų sosto bando išstumti kinų kompanija Lenovo, amerikiečių gigantas ir toliau turi visas teises kalbėti apie rinkos plėtros tendencijas. 2013 m. I ketvirtyje smarkiai sumažėjus kompiuterių pardavimų lygiui, rinkos ekspertai dėl to kaltina ne tik planšetinius kompiuterius, tačiau ir vangią Windows 8 paklausą. Daugelio OEM kompiuterių gamintojų teigimu, ši operacinė sistema nesugeba norima apimtimi stimuliuoti naujų asmeninių kompiuterių pardavimų.

hp_envy_x2_windows_8

Kompanijos HP atstovai viename iš renginių prisipažino, kad iš operacinės sistemos Windows XP palaikymo nutraukimo tikisi daugiau naudos, nei iš Windows 8 ir jos atnaujinimo Windows 8.1, kuris pasirodys šių metų pabaigoje.

Įvairiais analitikų skaičiavimais, šiuo metu verslo segmente nuo 40% iki 50% kompiuterių turi įdiegtą operacinę sistemą Windows XP. Kai kompanija Microsoft 2014 m. balandžio 8 d. nutrauks Windows XP SP3 palaikymą, vartotojai nevalingai susimąstys apie operacinės sistemos atnaujinimą, o kartu ir apie naujų kompiuterių su Windows 8.1 pirkimą. Kitais žodžiais tariant, jei nepadėjo laimė, padės nelaimė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos