HTC grasinasi užimti 15 proc. išmanių telefonų rinkos


Kompanija HTC ieško būdų, kaip išgyventi smarkiai prisotintoje išmaniųjų telefonų rinkoje. Prioritetai šiuo metu numato, kad bus taupoma vadovybės atlyginimų sąskaita, tuo tarpu daugiausia dėmesio nusipelnys už reklamą ir mobilių įrenginių kūrimą atsakingi padaliniai.

htc-one-mini-size

Taivaniečių puslapis Focus Taiwan praneša, kad kompanijos HTC vadovas pažadėjo ne tik padvigubinti pajėgas, siekiant įtvirtinti prekinio ženklo įvaizdį, tačiau ir išleisti daugiau lėtų naujų produktų kūrimui. Šiemet HTC vadovybė žada atlikti tikra proveržį mobilioje rinkoje.

Praėjusių metų duomenys rodo, kad kompanija HTC užėmė vos 4 proc. išmaniųjų telefonų rinkos, nors dar anksčiau šis rodiklis siekė ir 10 proc. Artimiausioje ateityje, įsitikinęs kompanijos generalinis direktorius, HTC gali užimti nuo 10 iki 15 proc. išmaniųjų telefonų segmento.

Atskiruose regionuose HTC skirtingu laikotarpiu kontroliavo iki 30 proc. rinkos. Jei tik vartotojai apsišarvuos kantrybe, taivaniečių gamintojas žada „sugrįžti“ prie tvirtų rinkos pozicijų.. bendradarbiavimas su Jungtinių Valstijų mobiliojo ryšio operatoriais jau dabar HTC atneša nemažų vaisių. JAV rinkoje HTC išmaniųjų telefonų pardavimais užsiima net keturi operatoriai, ir tam naudoja savus kanalus. Šiemet kompanija susikoncentruos tiek produktų kūrimo ir marketingo strategijos gerinimo sferomis.

Vienas komentaras

  1. kazinau parašė:

    na nezinau, labai daug zmoniu yra nusivyle htc, kaip kas ir as pati, abejoju ar susigrains gera reputacija


Kitos kategorijos naujienos