Google Play pasirodė HTC One ir Galaxy S4 su „grynakrauju“ Android


El. parduotuvėje Google Play pasirodė išmanieji telefonai HTC One ir Samsung Galaxy S4. Pastarieji nuo įprastų versijų skiriasi tuo, jog turi visiškai „švarų“ Android be jokių firminių gamintojų nustatymų ir vartotojo sąsajų, tokių kaip Sense 5 arba TouchWiz Nature UX 2.0.

htc-one-galaxy-s4-google-edition

Apie Galaxy S4 Google Edition buvo pranešta dar gegužės mėnesį, konferencijos Google I/O 2013 metu. Apie HTC One buvo sužinoti tik iš gandų, tačiau to paties mėnesio pabaigoje taivaniečių gamintojas taip pat prisipažino, jog pristatys HTC One be firminės vartotojo sąsajos. Dabar abiejų kompanijų flagmanai su „grynakrauju“ Android turės priedėl „Google Play edition“.

Panašių produktų pasirodymas, ekspertų teigimu – priverstinis Google žingsnis, kadangi Nexus serija buvo atnaujinama retai, tuo tarpu HTC ir Samsung išmaniųjų telefonų – flagmanų buvimas leis kompensuoti šį trūkumą. Dabar paieškos gigantas galės pasiūlyti vartotojams geriausius mobilius įrenginius su savo naujausia operacine sistema. Kaip žinia, artimiausiu metu žadama išleisti Android 4.3 Jelly Bean versiją.

htc-one-galaxy-s4-google-edition-02

Kaip ir buvo galima tikėtis, jokių naujų techninių patobulinimų nėra. Kartu nebeliko ir dar vieno patrauklaus Google Nexus serijai būdingo bruožo – žemos kainos. HTC One Google Play versija su 32 GB kaupikliu kainuoja $599, tuo tarpu Galaxy S4 Google Play edition su 16 GB kaupikliu ir microSD skaitytuvu – $649. Kada šie du išmanieji telefonai pasirodys už JAV ribų, nepranešama.

3 komentarai (-ų)

  1. ane parašė:

    samsung puikiai apgalvoja visus rinkos poreikius, gi buvo tiek daug nusiskundimu del samsung dalies android sistemoje. enblogai, bet as nesiskundziu ir su normaliu uzpildytu android

  2. htc - ne parašė:

    niekada nepirkciau htc

  3. gytis parašė:

    o as dar neradau geresnio telefono nei HTC


Kitos kategorijos naujienos