HTC pardavimai gegužę padidėjo beveik 1,5 karto


htc-one-mini-size

Kompanija HTC pranešė, kad gegužės mėnesį jos pardavimai sudarė $0,97 mlrd., o tai yra 47,9% daugiau, nei balandžio mėnesį. Didžiąja dalimi už tai kompanija turėtų dėkoti išmaniajam telefonui – flagmanui HTC One.

HTC Šiaurės Azijos regiono prezidentas Jack Tong interviu leidiniu Focus Taiwan pranešė, jog kompanija planuoja gegužę padidinti HTC One gamybą dvigubai, kadangi pavyko išspręsti komponentų tiekimo problemas. Išmaniojo telefono paklausa šiuo metu smarkai viršija pasiūlą. Birželio mėnesį HTC planuoja toliau didinti šio telefono gamybą.

Antra vertus, kompanijos pardavimai nuo metų pradžios atsilieka, lyginant su analogiškais 2012 metų rodikliais. Per penkis 2013 metų mėnesius HTC pajamos buvo 29% mažesnės, nei prieš metus.

Šaltinių iš Taivano, kuriuos cituoja puslapis DigiTimes, teigimu, dėl ypač didelės HTC One paklausos JAV, Europoje ir Azijoje kompanijos ketvirčio pajamos gali būti didesnės 1-5% didesnės, nei planuota. Tai sudaro $2,4 mlrd. Jei prognozės pasiteisins, HTC uždirbs $1 mlrd. daugiau nei šių metų I ketvirtyje.

III ketvirtyje HTC planuoja pradėti eilės naujų išmaniųjų telefonų gamybą. Tai bus ne tik atnaujinta HTC Desire linija (gegužę anonsuotas HTC Desire 600), tačiau ir tokie nauji modeliai, kaip HTC One mini (4,3“ HD 720p ekranas, 4 MP kamera, 1700 mAh baterija; kaina – apie 400 eurų, debiutas rugpjūtį), HTC Butterfly S (5“ Full HD; Ultra Pixel kamera; microSD, debiutas birželį) ir HTC One Max.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos