Anonsuotas „ploniausias pasaulyje“ išmanusis telefonas Huawei Ascend P6


Kompanija Huawei paskutiniu metu intensyviai dirba, kad smarkiai išplėstų savo rinką ne tik Kinijoje, tačiau ir visame pasaulyje. Tam visų pirma reikalinga galinti dėmesį patraukti produkcija. Vienu iš tokių turėtų tapti išmanusis telefonas Huawei Ascend P6.

huawei-ascend-p6-pic01

Londone (D. Britanija) vykusiame renginyje pristatytas išmanusis telefonas turi vos 6,18 mm storio korpusą, jo svoris – 120 gramų. Nežiūrint į šiuos kuklius parametrus, jame atsirado vietos 4,7“ įstrižainės 1280 x 720 taškų raiškos ekranui su IPS „in-cell“ matrica, firminiam 4 branduolių 1,5 GHz procesoriui K3V2+, 2 GB operatyvios atminties.

huawei-ascend-p6-pic02

Duomenims saugoti skirtas 8 GB kaupiklis, kurį galima išplėsti, pasinaudojus microSD atminties kortele. Įdiegta 8 MP raiškos kamera su BSI sensoriumi ir F/2.0 diafragma. Pastaroji palaiko macro filmavimą (minimalus atstumas – 4 cm), yra galimybė įrašyti Full HD 1080p kokybės vaizdinę medžiagą. Priekyje įdiegta 5 MP raiškos kamera.

huawei-ascend-p6-pic03

Kompanija Huawei savo naująjį išmanųjį telefoną vadina ploniausiu pasaulyje, tačiau tai nesutrukdė į Ascend P6 įdiegti 2000 mAh talpos bateriją. Vartotojui bus prieinama kokybiška Dolby Digital Plus garso posistemė; palaikomi mobiliojo ryšio standartai GSM/UMTS/HSPA+. Įdiegta operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean, ji papildyta firmine Huawei Emotion UI vartotojo sąsaja, taip pat unikaliomis aplikacijomis ir „debesų“ tarnybomis.

Huawei Ascend P6 debiutas aštuoniolikoje Vakarų Europos šalių įvyks liepos mėnesį, kaina be sutarties sudarys 450 eurų (~ 1560 lt). Platinimu užsiims mobiliojo ryšio operatoriai Vodafone, Telefonica, Orange, H3G, O2, Carphone Warehouse, TalkTalk, Media Markt & Saturn, TIM, el. parduotuvės Amazon ir CDiscount. Kiek vėliau prekyba prasidės ir kitose šalyse (norisi tikėtis, kad išmanusis telefonas pasirodys ir Lietuvoje).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos