Intel kalba apie Silvermont architektūros pranašumą prieš ARM procesorius


Intel viceprezidentas ir architektūrų grupės vadovas Dadi Perlmutter, duodamas interviu puslapiui Computerworld, pareiškė, jog architektūra Silvermont kompanijai leis aplenkti ARM sprendimus tiek energetiniu efektyvumu, tiek ir produktyvumo lygiu. Palyginimas buvo daromas su procesoriais, kurie naudoja ARM Cortex-A15 architektūrą. Dadi Perlmutter tvirtina, jog šie ARM sprendimai „visiškai neprilygsta Silvermont“, nes naudoja daugiau energijos ir smarkiai atsilieka savo sparta.

Intel viceprezidentas Dadi Perlmutter demonstruoja tai, kas serverių segmente sutriuškins ARM sprendimus

Intel viceprezidentas Dadi Perlmutter rodo tai, kas serverių segmente sutriuškins ARM sprendimus

Įdomu tai, kad panašūs Intel atstovų pasisakymai tapo atsaku į ARM stovyklos pareiškimus, susijusius su Silvermont pranašumu prieš ARM sprendimus kelias kartas į priekį. ARM viceprezidentas Noel Hurley pareiškė, jog ne tik Cortex-A15, bet ir Cortex-A7 lenkia 22 nm Silvermont procesorius su FinFET tranzistoriais ir sparta, ir energetiniu efektyvumu. Faktiškai, ARM mano, kad Cortex-A15 yra greitesni už Silvermont maždaug 30%, kartu tenkindamiesi mažesniais taktiniais dažniais.

Intel viceprezidento manymu, mobilūs procesoriai ateityje vis labiau reikalaus didesnio dėmesio, kalbant apie produktyvumo lygį, kadangi vartotojai sąveikos su mobiliais įrenginiais būdai privers diegti vis galingesnius procesorius. Ir galima nesitikėti, kad bus pasiektas toks spartos lygis, kuriame varžybos dėl produktyvumo sustos. Intel taip pat pažadėjo nenuleisti akių nuo konkurentų ir nuolat tobulinti savo procesorius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos