Intel mano, kad rinkos ateitis – hibridiniai nešiojami kompiuteriai


Asus Transformer Book Trio yra būtent tai, kokią nešiojamų kompiuterių ateitį mato Intel

Asus Transformer Book Trio yra būtent tai, kokią nešiojamų kompiuterių ateitį mato Intel

Kompanijos Intel vadovybės, kai kurių analitikų teigimu, jau seniai bando įkasti sau į alkūnę dėl savo kuklių pasiekimų planšetinių kompiuterių rinkoje. Neseniai buvo paskelbta sąjunga su Samsung, kuri įdiegs Intel Atom procesorius į savo planšetinius kompiuterius Galaxy Tab 3. Kol kas tai labiau išimtis, nei taisyklė. Bay Trail kartos procesoriai, kurie pasirodys šių metų pabaigoje, pradėti reklamuoti jau dabar.

Britų puslapis The Telegraph praneša, kad parodoje Computex 2013 kompanijos Intel viceprezidentas Tim Kilroy išreiškė įsitikinimą, kad asmeninių kompiuterių rinka atsispirs planšetinių kompiuterių invazijai. Jo teigimu, 80% dabartinių nešiojamų kompiuterių vartotojų ateityje savo įrenginį pakeis būtent į nešiojamą kompiuterį, nors tuo pačiu metu jie gali turėti ir planšetinį kompiuterį.

Mobilūs įrenginiai „2-in-1“ ateityje pradės dominuoti. Apdoroti informaciją išmaniuosiuose telefonuose nėra taip patogu, kaip pavyzdžiui, nešiojamuose kompiuteriuose su pilnaverte fizine klaviatūra. Tokie įrenginiai kaip Lenovo IdeaPad Yoga turėtų tapti universaliu darbo instrumentu, mano Intel atstovai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos