Paskelbtos oficialios Intel Haswell procesorių kainos


Kompanijos Intel puslapyje pasirodė informacija apie Haswell procesorių kainas. Priminsime, kad naujos mikroarchiktūros anonso metu apie kainas buvo kalbama labai fragmentiškai, taigi nebuvo galima susidaryti bendro vaizdo. Dabar panaikinta ir ši spraga.

Kaip ir buvo planuota, stacionarių procesorių segmente pamatysime tik Core i7 bei Core i5 modelius, vyriausias iš jų – Core i7-4770K – už savo Ivy Bridge pirmtaką bus septyniais doleriais brangesnis ir kainuos $339. Iš Core i5 modelių pigiausiu Haswell atstovu tapo Core i5-4430 (3.0 GHz) – jo rekomenduojama kaina sudaro $182 (~ 495 lt).

haswell_pricelist_01

Gana turtingas Haswell procesorių, priklausančių ULV (Ultra Low Voltage) serijai, asortimentas. Kartu reikia pažymėti, kad pirmą kartą turėsime reikalų su „R“ priedėlį turinčiais modeliai. Jų TDP neturi viršyti 65 W, tačiau jie dirba gana dideliais taktiniais dažniais (iki pat 3.0 GHz)

haswell_pricelist_02

Galiausiai stacionariems ir mobiliems Haswell procesoriams kompaniją palaikys serveriniai modeliai Xeon. Pastarieji Haswell architektūros atstovai minimi vienu bloku:

haswell_xeon_prices

Reikia pažymėti, kad per šią savaitę Ivy Bridge procesorių kainos nepasikeitė, tačiau galima tikėtis, kad tai įvyks artimiausioje ateityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos