Intel ir Creative parodė naują valdymo gestais ir balsu sistemą


Procesorių giganto Intel atstovai parodoje Computex 2013 pademonstravo bevielį valdymo modelį, kuris aktyvuojamas gestais ir balso komandomis, o visa tai realizuota kameros Creative Senz3D pagalba. Pastaroji (tik jau kaip atskiras modulis) bus įdiegta naujuose ultrabookuose su procesoriais Haswell. Technologija leidžia valdyti planšetinius ir nešiojamus kompiuterius, taip pat kitus įrenginius.

intel_creative_senz3d_camera-580x326

Naujosios Creative kameros tiekimas turėtų prasidėti kitame ketvirtyje. Kompanijos Creative vykdomasis viceprezidentas Tom Kilroy taip pat papasakojo, kad kompanijos Intel specialistai šios 3D kameros pagrindu bando sukurti integruotą sprendimą, kuris bus integruojamas į Intel mikroschemas turinčius įrenginius. Naujų įrenginių tiekimas suplanuotas 2014 metų antroje pusėje.

Šiuo metu paskelbta labai mažai informacijos, kuri leistų susidaryti įspūdį, kokiomis technologijomis remiasi inovatyvių gestais ir balso komandomis valdoma sistema, tačiau panašu, kad bus analogas rinkoje jau esančių sprendimų, tokių kaip Microsoft Kinect arba Leap Motion. Beje, kompanija Microsoft jau yra patvirtinusi, kad 2014 m. ruošiasi išleisti atnaujintą ir Windows skirtą Kinect versiją, kurią žaidimų konsolė Xbox One gaus jau šių metų pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos