Intel dar kartą parodė technologijos DaaS darbą


Šių metų pavasarį kompanija Intel pristatė technologiją DaaS (Display as a Service), kuri, kompanijos manymu, turėtų palengvinti darbą su ekranais, pasitelkiant bevielį ryšį. Intel tuomet pranešė apie galimybę apjungti keletą nepriklausomų monitorių ir į vieną virtualų ekraną. Teoriškai technologija DaaS gali aptarnauti potencialiai neribotą ekranų kiekį.

intel_daas_01

DaaS yra jungtinis projektas, prie kurio dirba ne tik Intel, tačiau ir Vokietijos dirbtinio intelekto tyrimų centras (DFKI), Saro žemės universitetas, taip pat esantis Vokietijoje. Kol kas Intel nekalba, kada perspektyvi technologija bus siūloma kaip komercinių produktų dalis, tačiau noriai demonstruoja, kaip DaaS veikia.

San Franciske (Kalifornija, JAV) vykusiame renginyje, kuris baigėsi praėjusį antradienį, Intel Labs ekspertai pademonstravo iš karto keturių ekranų darbą, kurie rodė vieną paveiksliuką, o taip pat vieną ekraną, kuriame buvo transliuojamas vaizdas iš keturių šaltinių.

intel_daas_02

Abiem atvejais signalo perdavimas vyko bevieliu būdu, vaizdo duomenų srautui suspausti buvo naudojamas standartas H.264, rašo leidinys IDG. Kad vaizdas būtų rodomas korektiškai, DaaS programinė įranga atsižvelgia į daugelį papildomų duomenų, pavyzdžiui, atskirų ekranų buvimo vienas kito atžvilgiu vietą ir t.t.

DaaS realizacija, tikėtina, vizualiai greičiausiai atrodys kaip integruojamas aparatinis sprendimas, kuris bus papildytas programine įranga. Technologija gali pasirodyti ne tik planšetiniuose arba nešiojamuose kompiuteriuose, tačiau ir televizoriuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos