Intel: planšetiniai kompiuteriai su Bay Trail gali kainuoti mažiau $200


Pirmosiomis parodos Computex 2013 dienomis Intel atstovai netikėtai publikavo Twitter žinutę, kurioje suformulavo savo požiūrį į hibridinių planšetinių kompiuterių su Atom (Bay Trail) kainodarą. Mobilaus įrenginio su 4 branduolių Atom procesoriumi kaina turėtų prasidėti nuo $399. Reikia pažymėti, kad tai pradinė kaina būtent galingiausių ir brangiausių hibridinių įrenginių su Bay Trail platforma.

intel-tablets-computex-2013

Ar pasirodys žadėti Bay Trail planšetiniai kompiuteriai, kurių kaina sieks $200? Mažiausiai keli Intel atstovai tvirtina, kad tai įmanoma. Pirma, duodamas interviu puslapiui DigiTimes, apie tai prisipažino Intel pardavimų ir marketingo viceprezidentas Taivano regione Jason LS Chen. Jis mano, jog visai realu sukurti įrenginį, kuris apjungtų Bay Trail procesorių ir operacinę sistemą Android.

Antra, puslapis Computerworld praneša, jog Intel mobilaus padalinio vadovas Hermann Eur išreiškė įsitikinimą, jog rinkoje pasirodys planšetiniai kompiuteriai su Atom (Bay Trail), o jų kaina neviršys $199. Žinoma, tai turėtų būti 7“ ekranus turintys modeliai su Android platforma. Antra vertus, turėtų pasirodyti ir 10“ planšetiniai kompiuteriai su Windows 8.1, kurie ir turėtų kainuoti ne mažiau kaip $399.

Pilnai įkrautos baterijos turėtų užtekti darbui iki 8 valandų aktyvaus naudojimo, tuo tarpu iš Haswell pasiskolinta grafikos posistemė ir 22 nm Silvermont architektūra apskritai leis Bay Trail procesoriams pakeisti Atom „iškabą“ į Pentium ir Celeron. Tiesa, tai susiję tik su nešiojamais kompiuteriais ir stacionariomis sistemomis. Planšetėse ir telefonuose procesoriai Bay Trail ir Merrifield turėtų išsaugoti Atom prekinį ženklą. Šioms sistemoms Intel numatė galimybę dirbti su operacine sistema Tizen.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos