iPhone 6 gaus 4.8“ įstrižainės ekraną?


Portalas CNet publikavo naują kompanijos Citi analitikų ataskaitą, kurioje kalbama apie būsimas kompanijos Apple naujienas. Nežiūrint į daugkartinius Apple vadovybės pareiškimus apie nenorą didinti iPhone ekrano dydį, Citi ekspertai įkyriai kalba apie tai, kad 2014 metų pradžioje pasirodys naujos kartos iPhone su 4.8 įstrižainės ekranu.

iphone-5-hands-on

Tas pats šaltinis praneša, kad išmaniojo telefono iPhone 5S, kuris turi debiutuoti spalio – lapkričio mėnesį, masinė gamyba atidėta nuo dviejų ir keturių savaičių. Tokie pareiškimai kelia abejonių, ar Apple sugebės surengti anonsą šių metų rugsėjo mėnesio pabaigoje.

Taip pat pasirodė informacija apie Apple ketinimus savo firminėse parduotuvėse pradėti įgyvendinti naują programą, kurios metu seni iPhone bus keičiami į naujus. Žinoma, šiuo atveju žmogus turėtų sumokėti kainos skirtumą, tačiau pastarasis turėtų būti patrauklus. Naudoti iPhone bus atnaujinti, pakeičiant jų akumuliatorius ir korpusus.

Atnaujinti iPhone vėliau bus siūlomi tose šalyse, kur senų iPhone modelių populiarumas vis dar didelis. Apple ir dabar parduoda suremontuotus mobilius įrenginius, suteikdama jiems metų garantiją ir šiek tiek mažesnę kainą, lyginant su naujais modeliais.

Beje, puslapis CNet publikavo ir kitą naujieną, kuri susijusi su anksčiau skelbtais gandais apie antros kartos iPad mini užlaikymą. Manoma, kad kompaktiškas planšetinis kompiuteris su 2048 х 1536 raiškos ekranu pasirodys ne anksčiau 2013 metų pabaigos arba 2014 metų pradžios. Kaip kompensaciją už laukimą Apple gali sumažinti dabartinio iPad mini kainą iki maždaug $250, nors toks kainų lygis kai kuriems analitikams ir kelia labai didelių abejonių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos