Mobilūs įrenginiai su Firefox OS bus skirti aktyviam naršymui Internete


Pasibaigusioje parodoje Computex 2013 bus pristatytas ne vienas mobilus įrenginys su operacine sistema Firefox OS. Pastaroji programinė platforma turi atvirą išeities kodą. Joje naudojamas Linux branduolys, tuo tarpu vartotojo sąsaja sukurta, naudojant HTML5 standartą.

firefox_os_tablet

Kiek anksčiau buvo paskelbta, jog Firefox OS autorė – kompanija Mozilla – ėmė bendradarbiauti su korporacija Foxconn. Vėliau pasirodė ir tokio bendradarbiavimo produktas – planšetinis kompiuteris su nauja operacine sistema. Be jo dar buvo galima pamatyti Alcatel ir Geeksphone išmaniuosius telefonus, kurie taip pat naudos Mozilla produktą.

Išleisdama planšetinį kompiuterį, Mozilla planuoja suteikti vartotojams didelį pasirinkimą. Nurodoma, kad planšetinis kompiuteris su Firefox OS visų pirma bus skirtas aktyviam naršymui Internete.

Kompanijos Foxconn atstovas Young Liu pažymėjo, jog jo kompanija labai džiaugiasi bendradarbiaudama su Mozilla, ir kad Firefox OS pasirodymas yra teisingas žingsnis, kuris pilnai tenkina Foxconn strategiją tenkinti galutinio vartotojo poreikius tiek aparatinės, tiek programinės įrangos srityje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos