Kitąmet Apple išleis iPhone su 4.7“ ir net 5.7“ įstrižainės ekranais?


Jau ne kartą mums teko girdėti, kad kitą iPhone versija gaus daug didesnį ekraną. Štai ir naujienų agentūra Reuters vėl grįžta prie šios temos, pabendravusi su anonimais norėjusiais likti komponentų tiekėjais iš Azijos.

Kol kas ekrano didinimo galimybės svarstomos tik planų lygmenyje, tačiau Apple rodo susidomėjimą išmaniaisiais telefonais su padidinti ekrano įstrižaine, nors visa tai ir bando neigti jos vadovybė kiekvieną pasitaikiusią progą. Spėjama, kad 2014 m. Apple gali išleisti du iPhone modelius, kurie gaus 4.7″ ir 5.7″ ekranus. Bent jau su panašiomis užklausomis Apple kreipėsi į savo tiekėjus.

iphone-big-bigger-biggest

Kalbant apie Apple planus 2013 metams, ketinama pristatyti atnaujintą iPhone 5 versiją su pirštų atspaudų sensoriumi, taip pat nebrangų iPhone modelį su plastikiniu korpusu. Pastarojo spalvinė gama turės ne mažiau 5-6 atspalvių.

Nors analitikai draugiškai atmeta mintį, kad nebrangus iPhone kainuos mažiau nei $300, šaltiniai iš Azijos yra nusiteikia nepalyginamai optimistiškiau – kalbama apie išmanųjį telefoną, kuris kainuos vos $99. Tiesa, šis telefono variantas gali užsilaikyti iki kitų metų, taigi pirkėjams džiaugtis dar anksti.

Bandomoji iPhone 5S ir biudžetinio iPhone gamyba turėtų prasidėti liepos mėnesį, tuo tarpu anonsas numatytas rugsėjo mėnesį. IV ketvirtyje nebrangus iPhone su įvairiaspalviais korpusais turėtų būti parduotas maždaug 20 mln. tiražu.

Apple naujų produktų ekranus tieks kompanijos Sharp, Japan Display ir LG. Surinkimu užsiims kontraktiniai gamintojai Foxconn ir Pegatron. Ir jei pirmajai teks garbė išleisti iPhone 5S, tai antroji gamins biudžetinį išmaniojo telefono variantą. Kai kuriais duomenimis, nebrangiame Apple telefone bus panaudotas dar neanonsuotas 28 nm procesorius, kurį gamins TSMC, o priekinėje dalyje atsiras vietos 8 MP raiškos kamerai.

3 komentarai (-ų)

 1. ZeroFM parašė:

  Krč 5S neišėjo o čia jau žiūro 15mėn į priekį …

  • guru parašė:

   jei 5s bus kaip dabartinis iphone 5, tai nėr ko laukt, geriau pasvajoti apie ateitį. aš bent jau vis dar viliuosi, kad apple nustebins šį rudenį.

   • Amaras parašė:

    Nustebins faktas,isleis telefona isvis be ekrano ir vien su mygtukais 😉


Kitos kategorijos naujienos