Mediatek nori tapti nebrangių planšetinių kompiuterių karaliumi


Šiuo metu SoC mikroschemų, naudojamų išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir panašiuose įrenginiuose, lyderiu yra kompanija Qualcomm. Kinijos rinkoje „paradui vadovauja“ kompanija MediaTek. Vis tik kinų kompanija stengiasi išsiveržti ir į kitus pasaulio regionus, taip bandydama atimti iš Qualcomm naudingų užsakymų.

Android-Tablets

Taivano puslapis DigiTimes praneša, kad kompanija MediaTek priėmė sprendimą prie dabartinių namų pramogoms skirtų įrenginių gamybos padalinio prijungti grupes, kurios užsiima planšetėms skirtų procesorių ir bevielių technologijų kūrimu. Pagausintos naujais inžinieriais pajėgos toliau kurs SoC mikroschemas, tačiau jau kitame didesniu mastu, o tai leis MediaTek pagreitinti naujų sprendimų kūrimo procesą. Kompanija planuoja išleisti planšetiniams kompiuteriams skirtus procesorius kas ketvirtį, ir tai daryti keletą artimiausių metų.

Kartu MediaTek ketina aktyviai bendradarbiauti su garsiais kinų ir taivaniečių planšetinių kompiuterių gamintojais, kurie suinteresuoti išleisti pigius ir vidutinės klasės produktus, kurių kaina sudaro $99 – $199. Ekspertų teigimu, 2013 metais MediaTek realizuos apie 20 mln. planšetiniams kompiuteriams skirtų procesorių, o tai sudarys maždaug 15% pasaulinės rinkos (neatsižvelgiant į procesorius, kurie naudojami Apple iPad).

Vienas komentaras

  1. Leons parašė:

    Tokiu atveju Qualcom gyvą palaikys tik nebent pažangesnės technologijos, kurias kinai visvien pasivys tik klausimas kiek tai vyks. Tokia padėtis IT rinkoje darosi įprasta.


Kitos kategorijos naujienos