Microsoft neigia, kad Xbox One žaidimai E3 buvo rodomi, naudojant PC platformą


Po to, kai internete pasirodė nuotraukos iš parodos E3 2013 užkulisių, kompanija Microsoft suskubo patikinti visus, kad renginyje demonstruoti žaidimai naudojo Xbox One aparatinę platformą.

Priminsime, kad šią savaitę po teminius puslapius ir forumus išplito fotografijos, kuriose matosi, kaip Microsoft darbuotojas Xbox One stende perkrauna sistemą. Vis tik tai perkrovimo nusipelnė ne Xbox One „devkit“, o operacinė sistema Windows 7, veikianti asmeniniame kompiuteryje (PC).

xbox-one-muliazas-01

Microsoft atstovai nepateikė atsakymo, prie ko buvo prijungtas ekranas ir koks žaidimas buvo rodomas, tačiau patikino, kad jos žaidimai buvo paleisti per „devkit“ programinę įrangą.

Iš anksčiau publikuotų nuotraukų žaidimų gerbėjai nusprendė, kad kai kurie monitoriai Xbox One stende buvo prijungti prie HP kompiuterių su Intel LGA 2011 procesoriais. be viso kito, buvo naudojamos nVidia GeForce GTX 700 Series vaizdo plokštės, taigi visiškai kitokia grafika, nei pasirodys serijiniuose Xbox One. Konsolėje bus įdiegta AMD aparatinė platforma su 8 branduolių Jaguar architektūros procesoriumi ir GCN architektūros grafiniu adapteriu, kurio spartos lygis bus tarp Radeon HD 7850 ir HD 7870.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos