Microsoft vadovas Steve Ballmer iškritikavo „grynakraujus“ planšetinius kompiuterius


Microsoft vadovas Steve Ballmer gana smarkiai iškritikavo „grynakraujus planšetinius kompiuterius“ pavadindamas juos ypač nepatogiais informacijos apdorojimui įrenginiais, praneša portalas CNet.

„2-in-1“ tipo įrenginiai, kurie apjungia nešiojamą ir planšetinį kompiuterį – štai tas optimalus bet kurio verslo žmogaus darbinis instrumentas, mano Microsoft galva. Daugelis planšetinių kompiuterių savininkų, jo teigimu, neretai naudoja popierių ir pieštuką užrašams ir žymoms daryti, o bandymai priartinti planšetę prie asmeninio kompiuterio paprastai atima iš vartotojų daug jėgų ir laiko.

microsoft-planseciu-ekranu-raiskos

Microsoft ketina susikoncentruoti ties Windows platformos plėtra artimiausioje ateityje, tačiau asmeniniai kompiuteriai daugiau nebus dominuojančiu šios operacinės sistemos nešiotojų sinonimu.

Be to, puslapis The Verge praneša, jog kompanija Microsoft pademonstravo ketinimus realizuoti operacinėje sistemoje Windows 8.1 planšetinių kompiuterių su padidinta ekrano raiška palaikymą. Pavyzdžiui, dabartinis Surface su 10,6“ ekranu galės padilinti raišką nuo 1920 x 1080 taškų iki 2560 x 1440.

Kalbant apie kompaktiškesnius planšetinius kompiuterius, čia Microsoft pasiruošusi pasiūlyti 1440 x 1080 raišką ekranuose su 7,5“ įstrižaine ir 1920 x 1200 raišką ekranuose su 7“ įstrižaine. Pirmuoju atveju ekrano kraštinių santykis – 4:3, antruoju – 16:10. Reikia pažymėti, kad apie būsimas Surface versijas kompanija Microsoft nieko nepranešė, todėl pagrindinė informacija į viešumą patenka gandų pavidalu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos