Nauja Microsoft reklama teigia, kad “Windows yra visur”


Kompanija Microsoft paskutiniu metu aktyviai bando sukurti savo produktuose vieningą ekosistemą, integruodama į juos vieningą aplinką. Mobilios operacinės sistemos Windows Phone 8 ir žaidimų konsolės Xbox  One pagrindą sudaro Windows 8 branduolys, jau nekalbant apie panašų dizainą, Skype, Bing integraciją ir eilę kitų tarnybų.

Naujame reklaminiame klipe kompanija Microsoft nusprendė atkreipti dėmesį į unifikuotos platformos privalumus. Tai ir sensorinis valdymas naršyklėje Internet Explorer, Skype vaizdo skambučiai, debesų tarnyba SkyDrive, žaidimai, filmai ir muzika konsolėje Xbox bei Windows, o taip pat Windows Store.

Reklamoje teigiama, kad Windows Store aplikacijų skaičius šiuo metu sudaro apie 50 tūkst. Beje, po Windows 8 debiuto rinkoje Microsoft viceprezidentas Keith Lorizio išsakė prognozę, kad vos per 90 dienų programėlių skaičius el. parduotuvėje sudarys 100 tūkst. Vis tik tokie teiginiai sukėlė nemažai abejonių, kadangi vien Windows Phone šiam rodikliui pasiekti prireikė daugiau nei pusantrų metų.

Antrame reklaminiame klipe Microsoft daugiausia dėmesio skiria biuro programų paketo MS Office prieinamumui įvairiuose įrenginiuose:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos