Mobilių elektronikos įrenginių korpusus gaminti darosi vis sunkiau


Akivaizdu, kad kelių medžiagų rūšių ir technologinių procesų naudojimas elektroninių įrenginių korpusų gamyboje  – gana daug resursų reikalaujantis dalykas. Ši aplinkybė naudinga taivaniečių gamintojams, kurie bando visokiausiomis priemonėmis išsaugoti savo technologinį pranašumą prieš konkurentus iš Kinijos, praneša puslapis DigiTimes.

HTC-LiquidMetal

HTC viena pirmųjų turėtų pradėti naudoti „skysto metalo“ korpusus savo telefonuose

Trumpalaikėje perspektyvoje anglies pluoštas arba armuotas stiklo plastikas negalės pakeisti metalo arba paprasto plastiko kaip pagrindinės korpusų medžiagos. Visa tai lemia neišvystyti technologiniai procesai ir ribotos gamybinės kompanijų galimybės. Vis tik kai kurios firmos, kurios turi priemonių perspektyvių medžiagų apdorojimo priemonių ir masinės gamybos linijas, galės gauti papildomo naudos, kovojant dėl būsimų užsakovų.

Kompanijos Catcher Technology valdybos nario Allen Horng teigimu, gamintojai turėtų būti pasiruošę ne tik įveikti technologinius sunkumus, tačiau ir pradėti atitinkamos produkcijos gamybą tokiomis apimtimis, kurios patenkintų paklausą. Nesugebėjimas pradėti reikiamos produkcijos gamybą tampa neįveikiama užduotimi daugumai industrijos naujokų.

Viena iš perspektyviausių medžiagų šiuo metu laikomas „skystas metalas“. Pastaroji medžiaga, ją liečiant rankomis, yra šiltesnė nei įprastas metalas, savo paviršiaus tekstūra labai primena stiklą. Tai sukuria tvirto ir švelnaus korpuso įspūdį, kai kalbama apie mobilių įrenginių konstrukcinių elementų kūrimą.

Kaip jau rašėme anksčiau, 2013 m. antroje pusėje Taivano kompanija Jabon International pradės tiekti HTC „skysto metalo“ korpusus, kurie bus skirti išmaniesiems telefonams. Kad procesas vyktų greičiau ir sklandžiau, HTC pasamdė specialistų iš Japonijos, kurie bendradarbiaus su Jabon ekspertais. Apie šią medžiagą galvoja ir amerikiečių korporacija Apple, taigi „skysto metalo“ korpusų poreikis ateityje gali išaugti labai smarkiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos