Žaidėjams skirtas nešiojamas kompiuteris MSI GS70 gavo 21,8 mm storio korpusą


MSI GS70 pic01

Šiuo metu vykstančioje parodoje Computex 2013 kompiuterių gamintojai demonstruoja viską, ką jie turi paruošę – tai ir greitu metu rinkoje pasirodysiantys modeliai, o kartu ir prototipai, kurių komercines versijas pamatysime daug vėliau. Štai kompanija MSI savo stende tarp kitų naujienų pademonstravo Gaming Series priklausantį nešiojamą kompiuterį MSI GS70.

Nešiojamas kompiuteris visų pirma skirta žaidimų gerbėjams, jame naudojamas Intel Haswell mikroarchitektūrai priklausantis keturių branduolių Core i7 procesorius su Hyper-Threading palaikymu. Taip pat įdiegtas 17,3“ įstrižainės Full HD (1920 x 1080) raiškos ekranas, vaizdo plokštė nVidia GeForce GTX 765M, RAID masyvas iš kelių duomenų kaupiklių, SteelSeries gamybos klaviatūra su LED pašvietimu, 2,1 garso posistemė, palaikomos technologijos Killer Gaming ir Cooler Boost.

MSI GS70 pic04

Reikėtų paminėti, kad šis Gaming Series atstovas nėra toks galingas, kaip MSI GT serija, tačiau jo privalumas yra vos 21,8 mm storio korpusas bei nedilelis svoris – 2,66 kg. Kartu reikia pažymėti, jog šiame nešiojamame kompiuteryje neliko vietos optinių diskų įrenginiui. Matyt, toks bus siūlomas kaip opcija. Likusi laisva erdvė, reikia manyti, panaudota efektyviai aušinimo sistemai įdiegti.

MSI GS70 pic02 MSI GS70 pic03 MSI GS70 pic05

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos