Murdered: Soul Suspect – pirmojo vaizdo klipo pasirodymas


Kompanija Square Enix publikavo pirmąjį paslaptingo žaidimo Murdered: Soul Suspect vaizdo klipą. Projektas buvo anonsuotas dar prieš tris mėnesius, tačiau tik dabar galima pamatyti, su kuo susidursime. Beje, leidėjas neatskleidžia, kokia studija užsiima žaidimo kūrimu, tačiau spėjama, kad tai bus Eidos Montreal. Daugiau apie projektą, prognozuojama, sužinosime renginyje E3 2013.

murdered-soul-suspect

Kaip ir garsiame Nintendo DS skirtame žaidime Ghost Trick: Phantom Detective, naujame Square Enix žaidime tapsime detektyvais be kūno ir tirsime savo paties mirties aplinkybes. Tiesiogiai sąveikauti su gyvais žmonėmis negalėsime – visą reikalingą informaciją turėsime gauti, skaitydami mintis ir įtakodami jų veiksmus, taip pat klausinėdami į save panašius vaiduoklius. Savo kelyje sutiksime ir priešiškų būtybių, su kuriomis teks taip pat pakovoti.

Vaizdo klipe patalpinta medžiaga, kurioje nurodoma, kad nauja informacija bus paviešinta E3 2013. Žaidimas Murdered: Soul Suspect prekyboje pasirodys 2014 m. I ketvirtyje, palaikomos platformos – PC, Xbox 360, PlayStation 3.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos