Microsoft negailestinga: neturite Interneto? Teks tenkintis Xbox 360


Microsoft Xbox padalinio vadovas Don Mattrick, duodamas interviu televizijos Spike TV žurnalistams, išsakė savo nuomonę dėl Xbox One reikalavimo nuolat turėti Interneto ryšį. Pasisakymas buvo labai paprastas: tie, kurie neturi Interneto, tegu pamiršta Xbox One ir žaidžia su Xbox 360.

Be viso kito Don Mattrick pabrėžė, kad reikalavimas turėti Internetą, kuris kartu ribos svetimų diskų naudojimą – tai „ateities pasirinkimas“. Jo teigimu, nuolatinis online ryšys turi daugiau pliusų nei minusų. Visa tai suteikia galimybę apjungti žaidimus su pramogomis viename įrenginyje. Šiuo metu, ekspertų vertinimu, maždaug trečdalis JAV namų ūkių neturi Interneto ryšio.

Žinoma, Microsoft neketina mesti Xbox 360 likimo valiai po naujos kartos konsolės pasirodymo. Bus ir toliau išleidžiami nauji žaidimai, kartu pranešta, kad pasirodys versija su atnaujintu dizainu. Vis tik tokie Xbox padalinio vadovo pasisakymai vargu, ar patiks daugeliui žaidėjų. Galbūt kažkas ir pasiliks prie Xbox 360, tačiau tokiems vartotojams Sony pasiūlys PlayStation 4. Kadangi japonų konsolės kaina bus netgi mažesnė ($399 prieš $499), nei Xbox One, pasirinkimas, matyt, bus akivaizdus. Neveltui PS4 rezervavimų skaičius šiuo metu lenkia analogiškus Xbox One rodiklius.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos