Nokia ruošia du planšetofonus ir atpigintą Lumia 920 variantą


Puslapis VR-Zone, remdamasis Twitter vartotojo evleaks pranešimais, teigia, kad suomių mobilių įrenginių gamintojas Nokia darbuojasi iš karto prie kelių planšetofonų. Kartu kalbama apie tai, kad ruošiamas biudžetinis populiariausio Nokia telefono Lumia 920 su Windows Phone 8 variantas.

Abu Nokia planšetofonai gaus didesnį nei 5“ įstrižainės ekraną. Pirmasis iš jų gaus kamerą, kuri panaši į neseniai anonsuoto Lumia 925, tuo tarpu ekrano įstrižainė bus 5,5“ ir 6“ diapazone. Pastarojo išmaniojo telefono debiutas numatomas šių metų rugsėjo – spalio mėnesį.

Nokia-Lumia-Phablet

Kitas planšetofonas pasirodys kiek vėliau – 2014 m. I ketvirtyje. Jame bus padidinta pagrindinės kameros raiška, tikėtina, bus naudojamas PureView sensorius. Kameros objektyvas gaus 16 linzių su post-fokusavimo galimybe, kaip ir Lytro kamerose. Tai reiškia, kad net ir padarius kadrą, bus galima išryškinti bet kurį kadre buvusį objektą.

Atpiginta Lumia 920 versija turėtų būti išleista 2013 m. rudenį. Kalbama apie 4,7“ įstrižainės WXGA CBD AMOLED ekraną, 8 MP raiškos kamerą su Carl-Zeiss optika su F/1.9 diafragma, tiesa, optinės stabilizacijos nebus.

Korpusas savo dizainu primins Lumia 720, tačiau lengvesnis ir plonesnis. Procesorius bus toks pats, kaip ir Lumia 920 – dviejų branduolių Qualcomm Snapdragon S4 (1.5 GHz). Naujokas turės pakeisti Lumia 82x serijos atstovus.

Optimistiškai nuteikia pranešimai, kad atpigintas Lumia 920 variantas pasižymės „agresyvia kaina“, tačiau kokia ji bus iš tikrųjų, šaltiniai kol kas nutyli.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos