Nutekinta Motorola išmaniojo telefono Moto X fotografija


Motorola buvo ne vien tik pasauliniu mobilių įrenginių rinkos lyderiu. Ši kompanija padovanojo pasauliui pirmąjį nešiojamą mobiliojo ryšio telefoną. Vis tik rinkos valia prieš gerą dešimtmetį buvo negailestinga. Kompanija buvo padalinta į Motorola Solutions ir Motorola Mobility. Pastarąją už $12.5 mlrd.  įsigijo Google. Šiandien būtent paieškos giganto dėka Motorola ketina atgimti ir su triumfu sugrįžti į išmaniųjų telefonų rinką.

Kompanija jau spėjo atsisveikinti su praeities palikimu ir netgi pristatė naują logotipą, tačiau visų permainų kulminacija turėtų tapti išmaniojo telefono Moto X debiutas – tai bus pirmasis atsinaujinusios Motorola produktas. Nuolat naują informaciją medžiojančių entuziastų dėka internete pasirodė nuotrauka, kurią publikavo puslapis International Business Times.

motorola_moto_x_leaked

Išmaniojo telefono Moto X specifikacijos žinomos tik iš gandų. Manoma, kad išmanusis telefonas gaus 4,7“ įstrižainės 1280 x 720 taškų raiškos ekraną, 2 branduolių 1,7 GHz procesorių Qualcomm MSM8960 (Cortex-A15), 2 GB operatyvios atminties, 16 GB duomenų kaupiklį. Oficialiai naujokas gali būti pristatytas jau rugpjūčio 1 d., apie tai užsimena vienas naujausių Motorola reklaminių plakatų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos