nVidia: šiuo metu PC yra galingiausia ir populiariausia žaidimų platforma


Kompanija nVidia, kuri „praleido“ naujos kartos žaidimų konsoles (anksčiau jos grafika buvo įdiegta į Sony PlayStation 3), žaidimų ir pramogų renginyje E3 2013 labai daug kalbėjo apie „next-gen“ konsoles, joms skirtus žaidimus ir PC platformą.

Kompanijos nVidia atstovų teigimu, naujos kartos žaidimų konsolės yra labai naudingos, kalbant apie daug aukštesnio kokybinio lygmens žaidimus, tačiau niekas ir toliau neprilys asmeniniams kompiuteriams. Kuriant PC platformai, galima pasiekti „tiesiog nuostabių rezultatų“ jau dabar. Prezentacijoje netgi buvo parodyta skaidrė, kurioje buvo akcentuota esanti žemiau:

pc-svarbiausia-zaidimu-platforma

Pirmoji skaidrė, nVidia duomenimis, demonstruoja žaidimų kiekį, kurie sukurti PC sistemoms (greičiausiai, atsižvelgiama ne tik į išskirtinai PC kuriamus projektus, tiek ir tuos, kurie yra taip vadinami „iš konsolių atvykę migrantai“). Matyti, kad PC žaidimai viršija Xbox 360/PS3 maždaug 3,5 karto, tuo tarpu PS4/Xbox One atveju – daugiau nei 4 kartus.

Kiek anksčiau nVidia gyrė savo vaizdo plokštę GeForce GTX Titan, kuri savo sparta lenkia artimiausią naujos kartos konsolę (kalbėta apie PlayStation 4) apie 2,5 karto. Tiesa, kiek nutylėtas faktas, kad už GTX Titan kainą galima įsigyti bene tris Sony konsoles, kurios jau yra pilnavertė žaidimų ir pramogų sistema, tuo tarpu kompiuteris su nVidia flagmanu kainuotų tikrai nemažą sumą.

9 komentarai (-ų)

 1. Egidijus parašė:

  Patariu įmesti registracijos formą į tinklalapį, pagausės komentarų. Kaip kam nepatinka po kiekvienu postu spamo filtrą praeiti, tiesiog laiko užima. Geriau kartą prisiregistruoti ir išsaugoti naršyklėje prisijungimo duomenis.

  • Ignas parašė:

   pritariu

  • Andrius parašė:

   Dažniausiai kai užsimanau parašyti komentarą, apsigalvoju vien dėl šitos priežasties. Todėl, tikiuosi jog kūrėjai atkreips dėmesį į šį komentarą.

  • Viktoras parašė:

   no offensive, bet kalbat kaip kokie retardai nesugebantys keliata sekundziu trunkancios uzduoties atlikti…

 2. AS parašė:

  +

 3. FACEIT Team parašė:

  Pažiūrėsime, kuo galime padėti 😉

 4. stalker parašė:

  100% teisybe

 5. stalker parašė:

  papildoma info parasius savo zinute ir paspaudus sent jos nesimato, reikia refreshinti

 6. adv_lt parašė:

  Nvidia pralošė kovą dėl konsolių dabar stumia ant jų 🙂


Kitos kategorijos naujienos