nVidia nesutinka, kad kovoje su konsolėmis ji laikoma pralaimėtoja


Trys naujausios žaidimų konsolės šiuo metu remiasi kompanijos AMD procesoriais ir grafiniais sprendimais. Ar šis faktas liūdina nVidia, kuri kiekvieną kartą bando pabrėžti savo pranašumą asmeninių kompiuterių rinkoje? Puslapis The Verge teigimu, nVidia atstovai mano, jog AMD progresas konsolių segmente yra palankus faktorius. Bent jau taip teigia nVidia viceprezidentas Tony Tamasi.

nVidia atstovo teigimu, jis labai džiaugiasi, kad rinkoje atsirado naujos konsolės. Tai pakels produktyvumo ir specialiųjų efektų kartelę į naują lygmenį. Žaidimų kūrėjams dabar bus paprasčiau kurti žaidimus kompiuteriams ir konsolėms, kadangi efektų rinkinys bus labai panašus. Kartu ir perkeliant žaidimus iš asmeninių kompiuterių į konsoles bus lengvesnis ir ne tok varginantis, ypač kai kalbama apie grafikos lygį.

nvidia_vs_new_gaming_consoles

Kartu nVidia nepraleidžia progos pareikšti apie savo grafinių sprendimų pranašumą. Vaizdo plokštė GeForce GTX Titan yra beveik 2,5 karto galingesnė už grafikos posistemę, kuri įdiegta Sony žaidimų konsolėje PlayStation 4. Naujų konsolių pasirodymas turėtų stumtelti į priekį asmeniniams kompiuteriams skirtų komplektuojančių dalių vystymąsi į priekį, o čia nVidia jaučiasi ypatingai tvirtai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos