nVidia savo grafines technologijas licencijuos kitoms kompanijoms


Kompanija nVidia pranešė, kad išplečia savo verslo modelį: ketinama licencijuoti savo grafinius sprendimus kitoms kompanijoms. Teoriškai tai turėtų leisti sustiprinti padėtį rinkoje ir pagerinti finansinės veiklos rodiklius.

nVidia vadovybė pažymi, kad asmeninių kompiuterių segmente šiuo metu stebimas nuopuolis. Tuo pačiu metu labai sparčiai populiarėja išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Licencijuodama tokių mobilių įrenginių gamintojams savo grafines technologijas, nVidia turėtų žymiai išplėsti dalyvavimą mobilioje rinkoje.

GTC-2012-Jen-Hsun-Huang-Kepler

Pranešama, jog iš pradžių nVidia kitoms kompanijoms suteiks prieigą prie technologijų, kurios naudojamos Kepler architektūros grafiniuose procesoriuose. Šią platformą kompanija vadina šiuolaikinių serijų GeForce, Quadro ir Tesla pagrindu. Priminsime, kad Kepler mikroarchitektūra bus panaudota naujos kartos Tegra procesoriuose kodiniu pavadinimu Logan.

Jei nVidia naują planą lydės sėkmė, ji paseks kompanijos ARM pėdomis, kuri tradiciškai negamina savo procesorių, o sukurtas technologijas siūlo licencijuoti kitiems gamintojams. nVidia vadovybė mano, kad naujas verslo modelis bus naudingas ir galutiniam vartotojui, kurie savo mobiliuose įrenginiuose galės turėti „pažangiausias grafines technologijas“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos