nVidia Tegra procesoriai ruošiasi žygiui į automobilių multimedia sistemas


Kompanijai nVidia su Tegra procesoriais jau pavyko pasiekti neblogų rezultatų automobilinės elektronikos srityje. Teigiama, kad vienas didžiausių pasaulyje automobilių gigantų Vokswagen apsiginklavo nVidia procesoriais, kurie diegiami multimedia sistemose. Sportinių automobilių gamintojas Tesla taip pat ryžosi analogiškam žingsniui, o tai privertė ir kitus gamintojus atkreipti dėmesį į nVidia produkciją.

tegra3-in-supercars

Duodamas interviu leidiniui Bloomberg Businessweek, nVidia prezidentas Jen-Hsun Huang prisipažino, kad su automobilių elektronikos segmentu kompanija sieja dideles viltis. Ši rinka padvigubėja kiekvienais metais, ir kada nors jos apimtis pasieks $1 mlrd., taigi užėmusi pozicijas iš anksto, nVidia gali sulaukti nemažo atpildo.

Su laiku Tegra procesoriai atras vietą ir nebrangiuose automobilių pramogų sistemose, juo labiau, kad šiuolaikiška transporto priemonė be multimedia įrangos įsivaizduojama vis rečiau. Vartotojai, pripratę prie išmaniųjų telefonų sensorinės sąsajos, reikalaus analogiškų galimybių ir iš savo automobilių multimedia sistemų, mano nVidia vadovas.

Per artimiausius 2-3 metus procesoriai Tegra pasirodys maždaug 30 naujų automobilių modeliuose. Susidomėjimą nVidia produkcija rodo ir japonų bei amerikiečių automobilių gamintojai. Kada tiksliai rinkos apimtis pasieks $1 mlrd., nVidia prezidentas įvardinti atsisakė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos