nVidia užlaiko mobilios konsolės Shield tiekimą iki liepos mėnesio


Sukeltas didelis triukšmas aplink mobilų įrenginį Shield, kurio nVidia intensyviai nenori vadinti konsole, aplenkė nVidia galimybes pradėti šio produkto tiekimą numatytu laiku. Iš pradžių nVidia žadėjo, jog Shield taps pirmu serijiniu produktu su procesoriumi Tegra 4, tačiau dabar pardavimų pradžios terminai nukelti į liepos mėnesį. Tai reiškia, kad konkurentai savo produkciją su Tegra 4 gali pasiūlyti anksčiau, nei pati nVidia.

nVidia vadovas Jen Hsun Huang pristato mobilią žaidimų konsolę Project Shield su Tegra 4

nVidia vadovas Jen Hsun Huang pristato mobilią žaidimų konsolę Project Shield su Tegra 4

Tarsi nujausdama galimas problemas, nVidia sumažino Shield kainą nuo pradinių $349 iki $299 (~ 800 lt be mokesčių). Užlaikymo priežastimi gamintojas įvardina tam tikrą vidinio komponento mechaninį defektą – priminsime, kad savo konstrukcija įrenginys primena žaidimų manipuliatorių su integruotu monitoriumi.

Defekto pašalinimui tiekėjams prireiks šiek tiek laiko, ir kol kas nVidia atsiako nurodyti tikslią Shield pardavimų datą, preliminariai įvardindama, kad viskas prasidės liepos mėnesį. Panašu, kad kompanijos reikalai jai naujoje sferoje vyksta ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi.

Priminsime, kad nVidia Shield be Tegra 4 gavo HD 720p (1280 x 720) ekraną (294 ppi). Į konsolės korpusą integruoti garsiakalbiai ir žaidimų kontroleris, kuris nė kiek nenusileidžia tiems, kurie naudojami su XBOX ar Playstation. Palaikoma bevielio ryšio sąsaja Wi-Fi 802.11n (2×2 MIMO), yra microSD kortelių lizdas. Baterijos talpos turėtų užtekti iki 38 valandų. Numatytos USB, HDMI sąsajos, lizdas ausinėms arba akustinei sistemai. Visa tai veikia su Android 4.1 Jelly Bean. Ateityje konsolė gali gauti 4G LTE modemą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos