Microsoft išleido Office Mobile, skirtą išmaniesiems telefonams iPhone


Kompanija Microsoft patalpino el. parduotuvėje iTunes programą, kurios jau seniai trūko Apple mobiliuose įrenginiuose – Office Mobile. Nors atsisiųsti ją galima visiškai nemokamai, tačiau iPhone ji veiks tik turint Office 365 Home Premium ir ProPlus prenumeratą.

office-mobile-iphone

 

Programa optimizuota darbui iPhone; versijos, skirtos specialiai iPad, šiuo metu išleisti neketinama. Vietoj to planšetinių kompiuterių iPad, o taip pat Android įrenginių vartotojams naudotis Office Web Apps.

Bazinė Office Mobile versija turi keturias sekcijas, kurios skirtos prieigai prie neseniai atidarytų dokumentų, „debesų“ tarnybos SkyDrive katalogų, dokumentų kūrimo ir nustatymų. Programa labai primena tą, kurią matome Windows Phone, palaikančia Word, Excel ir PowerPoint (pastaroji mobilių įrenginių savininkams skaidrių kurti neleis, tik peržiūrėti). Kitos dvi programos leis ne tik peržiūrėti, tačiau ir greitai pakoreguoti bei pateikti bendrai prieigai.

Su kuo susijęs Microsoft noras „pririšti“ Office Mobile prie Office 365 paskyros ir taip sumažinti potencialių vartotojų skaičių, pasakyti sunku. iPhone vartotojų visame pasaulyje yra apie 350 mln., tuo tarpu Office 365 prenumeratorių – tik apie 1 mln. Windows Phone įrenginiuose Office įdiegtas pagal nutylėjimą, tačiau ši Microsoft platforma užima vos 3,2% rinkos.

Metinė prenumerata kainuoja $100, licencija leidžia Office Mobile įdiegti į penkis įrenginius. Kol kas biuro programų paketas prieinamas tik JAV vartotojams, tačiau birželį jis pasieks ir kitų regionų vartotojus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos