Opera Mini 4.5: nemokama naršyklė paprasčiausiems telefonams


Kompanija Opera Software pristatė naujausią interneto naršyklės Opera Mini 4.5 versiją, kuri skirta patiems paprasčiausiems mobiliems telefonams.

MobilePhones

Kūrėjai žada, kad su Opera Mini 4.5 net žemiausio mobilių telefonų kainų segmento vartotojai gaus eilę naujų opcijų, tokių kaip:

  • Parsisiuntimų valdiklis: su juo bus galima geriau kontroliuoti naujo turinio parsisiuntimą į mobilų telefoną. Bus galima siuntimą laikinai pristabdyti, atnaujinti ir valdyti visus parsisiuntimo procesus lygiai taip pat, kaip ir brangiuose išmaniuosiuose telefonuose;
  • Privatumo režimas: esant aktyvuotam privačiam režimui, Opera mini nesaugos prisijungimų, taip pat jokių kitų naršymo sesijos duomenų. Kai tik privatumo režimas bus išjungtas, visa naršymo metu įvesta informacija dings;
  • Naujas dizainas: Opera Mini 4.5 išvaizda buvo atnaujinta. Dabar dizainas daug patogesnis ir labiau suprantamas vartotojui, juo galės pasinaudoti ir telefonus su sensoriniais ekranais turintys vartotojai.

Priminsime, kad Opera Mini leidžia taupyti išlaidas mobiliam ryšiui. Duomenų suspaudimo technologijos dėka interneto puslapio peržiūra gali kainuoti vos 10% tos kainos, kurią reikėtų sumokėti, naudojant tradicines naršykles.

Opera-Mini-7-5-Smart-Page

Opera Mini 7.5 dizainas ir funkcionalumas prilygs bet kuriai kitai mobiliai naršyklei

Opera Mini 4.5 veikia net ir su baziniai telefonais. Viskas, ko reikia šios naršyklės palaikymui –  tai mobilus telefonas su Java žaidimų palaikymu arba BlackBerry telefonai su Java palaikymu. Jei vartotojo telefonas galingesnis, jam bus pasiūlyta atsisiųsti naršyklę Opera Mini 7.5.

Oficialus Opera puslapis pats parinks jums geriausiai tinkančią naršyklę, tam tiesiog reikia apsilankyti adresu m.opera.com. priminsime, kad Opera Mini 4.5 yra nemokama.

  • Atsisiųsti Opera Mini 4.5 / Opera Mini 7.5 iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

2 komentarai (-ų)

  1. BigR parašė:

    Mano paprastam telefone ir tai neveikia 😀

  2. kostas parašė:

    mano plytoj galaxy note puikiai viskas ir be operos veikia. Uztenka ir chrome


Kitos kategorijos naujienos