Paaiškėjo, kad yra mobilios operacinės sistemos iOS 7 ikonų dizaino autorius


Naujoje Apple operacinėje sistemoje iOS 7 pasikeitė viskas. Ir jei naujos galimybės patiko praktiškai visiems, vartotojo sąsajos grafiniai elementai sukėlė tikrą diskusijų audrą. Ir štai puslapiui The Next Web pavyko gauti informacijos apie tai, kaip Apple sugalvojo padaryti tokias plokščias ikonas su taip neprofesionaliai atrodančia spalvine palete.

Pasirodo, kompanijos Apple vyriausiasis dizaineris Jonathan Ive (anksčiau jis užsiiminėjo tik aparatinės įrangos dizainu, tačiau dabar jis atsakingas ir už vartotojo sąsajos išvaizdą) pavedė marketingo ir ryšių su visuomene padaliniui sukurti naujų ikonų dizainą. Vėliau, jau remdamasis marketingo specialistų įdirbiu, iOS dizaineriai ėmėsi atlikti galutinį darbą.

Aišku, čia neturėtų kilti nesusipratimų: Apple marketingo skyriuje taip pat yra visa galybė dizainerių – jie daro reklaminę medžiagą spaudai ir Internetui, užsiima Apple internetiniu puslapiu ir t.t. Būtent jie ir kūrė naujosios iOS 7 ikonas.

Antra vertus, džiugina tai, kad naujasis operacinės sistemos dizainas – dar negalutinis. Dabar virte verda, ir, greičiausiai, viskas dar pasikeis, kol debiutuos galutinė versija (manoma, kad tai įvyks rudenį, kartu su naujuoju iPhone). Reikia tikėtis, kad dizaineriai šiek tik pakoreguos ikonų spalvinę gamą tokiu būdu, kad akys nesproginėtu, kai į jas tenka žiūrėti.

3 komentarai (-ų)

  1. Pasipiktinęs parašė:

    Ne ikonos, o piktogramos lietuviškai. Balvonai nelaimingi!

  2. Remigijus parašė:

    Man nepatiko naujasis iOS dizainas. Kažko jame trūksta, tikiuosi ateis laikas ir pakoreguos, tai ką reikėtų pakoreguoti. Sėkmės Apple.

  3. lol parašė:

    kaip visada apple vaizduoja savo „naujoves“ lyg cia butu kazkas visiskai nauja 😀 minimalistines ikonos…woooowwww… turbut nukopino nuo kur windowsams buna daro kas nori ikonas pasikeist 😀 o tie ju features…. 😀 tai geriau patylet turbut 😀


Kitos kategorijos naujienos