Buvęs Palm vadovas gailisi, kad kompanijai HP pardavė WebOS


Jon-Rubinstein-webos-680

Beveik treji metai praėjo nuo to momento, kai kompiuterių gigantas HP įsigijo kompaniją Palm už $1,2 mlrd., kad galėtų gauti jos sukurti operacinę sistemą WebOS ir kitą programinę įrangą, kuri naudojama mobiliuose įrenginiuose.

Vis tik surasti deramą vietą įsigytai operacinei sistemai HP nepavyko, kadangi planšetinių kompiuterių HP TouchPad gyvavimo ciklas buvo su šią OS buvo rekordiškai trumpas. Vėliau WebOS padaryta atvira platforma, o neseniai ją įsigyti sugalvojo kompanija LG, kuri sugalvojo operacinę sistemą diegti į savo išmaniuosius televizorius.

Duodamas interviu puslapio FierceWireless žurnalistams, buvęs kompanijos Palm vadovas Jon Rubinstein šiandien abejoja, ar vertėjo HP parduoti savo kompaniją. Jo teigimu, tai buvo tiesiog tuščias resursų švaistymas. Tiesa, jis tuomet negalėjo įtakoti visos įvykių eigos, todėl dabar tai tik nuomonė žmogaus, kuriam labai patiko WebOS.

Beje, Jon Rubinstein pažymėjo, kad daugelis WebOS techninių sprendimų šiuo metu sėkmingai pasiskolinta ir įdiegta operacinėse sistemose iOS 7 ir Mac OS X, o taip pat Android bei Windows. Tam tikra prasme tai gali nuraminti tuos, kurie labai gailisi dėl WebOS pasitraukimo iš mobilių įrenginių rinkos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos